Apie mus

Paslaugos

Siūlome darbą

Kur pirkti
www.valkor.ru
Titulinis Produktai Kvadratūros skaičiuoklė Problemų sprendėjas Projektų galerija
 

Dažai vidaus darbams: vinilas, akrilas, lateksas

Mūsų aukštos kokybės dažai yra sukurti naudojimui komercinėje rinkoje, kur reikalingas greitas dažymas ir aukšta kokybė. SPEEDPRO® vidaus lubų ir sienų dažai suformuoja ant dažomų paviršių matinę plėvelę. Rekomenduojame dažyti ant tinkamai paruoštų ir gruntuotų ar pieš tai dažytų gipso kartono, glaisto, tinko, tapetų (be metalinių detalių), medžio ar metalo paviršių.

Dažų privalumai

Geras dengimas
Geros lietimo ypatybės
Matinė plėvelė
Paprasta dažyti
Valymas muilu ir vandeniu


 
Produkto duomenys

Blizgesys: matinis 0-5(60 ir 85º blizgumo matuoklio)
VOC : 38,40 g/l
SDS: nuo 23 iki 28 μm
Dengia: 37-46 m2 / 3,78l.
Kietųjų dalelių kiekis pagal tūrį: 28 % ± 2%
Kietųjų dalelių kiekis pagal svorį: 47 % ± 2%
Klampumas: nuo 95 iki105 KU
Svoris (galono): 5,2 kg ± 91g
Valymas: muilas ir vanduo
Džiūvimo laikas:
Nelimpa 30 – 60 min
Galima perdažyti 4val.
Pilna polimerizacija 30 dienų
Pliūpsnio taškas: virš 93ºС

Dažų naudojimo instrukcija

Prieš naudojimą dažus gerai išmaišyti, rekomenduojama retkarčiais pamaišyti dažant. Kai naudojamos kelios tos pačios spalvos dažų skardinės, jas išmaišyti kartu (dėžėje). Prieš naudojant perskaityti informaciją etiketėse ir MSD (medžiagos saugumo duomenis), kuriuos galite rasti mūsų tinklalapyje ar susisiekus su UAB „Valkor Enterprises“ darbuotojais.

Leistina temperatūra dažymo metu:

Produkto 10-32 ºС
Aplinkos 10-38 ºС
Paviršiaus 10-38 ºС

(PPGAF neatsako, jei neteisingas šiame duomenų lape pateiktos informacijos supratimas, interpretavimas ar panaudojimas atneša žalą bei nuostolius).

Bendras paviršiaus paruošimas

Dažomas paviršius privalo būti švarus, sausas, lygus, nepadengtas purvu, riebalais, dūlėjančiais, trupančiais dažais ar kitais paviršiaus nešvarumais. Visi nelygumai ir įtrūkimai turi būti užtaisyti naudojant aukštos kokybės glaistą ir po to gerai išdžiūti. Užtaisyti plotai turi būti nušveisti ir lokaliai nugruntuoti. Slidūs ir blizgūs paviršiai (dėl ankstesnio dažymo) turi būti pašiaušti iki reikiamo lygio. Šviežias medis, tinkas, gipsas, mūras, metalas, užtaisyti, poringi, akyti paviršiai turi būti nugruntuoti tinkamu gruntu.

NAUJAS MEDIS: naujas medis turėtų būti lygiai nušveistas ir švariai nuvalytas. Visos šakelės, gumbai, sakingos vietos prieš dažant turėtų būti impregnuotos. Visas varžtų ir vinių galvutes reiktų įleisti. Paviršių lygiai užglaistyti, tada nugruntuoti.

NAUJAS TINKAS: šviežias tinkas, šiurkščios dangos, plėvelinės dangos ir kiti šarminiai paviršiai turėtų stingti bent 30 dienų iki gruntavimo šarmams atspariu gruntu.

BETONINIAI BLOKAI, ŠLAKUOTI BLOKAI, VERTIKALŪS MŪRINIAI: šviežias betonas prieš gruntavimą turėtų stengti mažiausiai 30 dienų, o dar geriau 90 dienų. Paviršiai, padengti vandeniu skiedžiamais cemento pagrindo dažais, reikalauja ypatingo paruošimo. Siekiant geriausių rezultatų tokios dangos turėtų būti pilnai pašalintos. Jei paaiškėja, kad tokios dangos laikosi ypač tvirtai, prieš galutinį dažymą jas reiktų izoliuoti naudojant mūro impregnatą. Vienas iš būdų patikrinti dangos prikibimui yra užklijuoti lipnią juostelę. Jeigu ji atsiklijuoja lengvai, o prie jos yra prilipusių dalelių, visas kreidines ar trupančias medžiagas prieš perdažymą reikia pašalinti.

METALAS: visos rūdys ir kiti paviršiaus teršalai turi būti pašalinti nuo juodojo metalo, aliuminio, vario, žalvario ir galvanizuoto plieno. Švariai nuvalykite nuo paviršiaus bet kokias dulkes.

GALVANIZUOTAS PLIENAS: reiktų būti atsargiems dažant galvanizuoto metalo paviršiams, nes juos gaminant galėjo būti naudotas stabilizatorius, kuris yra naudojamas norint apsisaugoti nuo baltųjų rūdžių atsiradimo sandėliavimo ir transportavimo metu. Tokie stabilizatoriai turi būti pašalinti smėliasraute ar cheminėmis medžiagomis.

VANDENYJE TIRPIOS DĖMĖS: prieš dažydami dėmėtus paviršius, naudokite SEAL-GRIP® gruntą, 17-21 arba 17-31, kad dėmė nepersigertų į viršutinį sluoksnį.

Spalvinimas ir pagrindinė informacija

Naudokite PITTSBURGH® pigmentus, kad išgautumėt daugybę šviesių spalvų. Yra ir jau paruoštų spalvų, Spalvinimo instrukcijas rasite THE VOICE OF COLLOR® elektroniniame CD arba formulių knygoje.
14-110 Komercinė balta ir geras dengimas.

Rekomenduojamas naudojimas

Gruntuotas metalas
Tapetai (be metalinių detalių)
Medžio apdaila
Tinkas
Gipso kartonas
Sienos

Panaudojimo apribojimai

Dažyti, kai oro, paviršiaus ir produkto temperatūra yra virš 10ºС. Saugoti nuo užšalimo. Nerekomenduojama naudoti grindims.

Rekomenduojami gruntai

Aliuminis6-204, 90-712
Žalvaris6-204, 90-712
Varis6-204, 90-712
Betoniniai mūro vienetai, mūras (blokų užpildai)6-7, 6-12
Betonas, mūras
(gruntai, impregnatai)
6-603, 6-808
Juodasis metalas6-208, 90-712
Galvanizuotas plienas6-209, 90-712
Gipso plokštės6-2, 17-21, 5-2
Tinkas6-603
Medis6-855, 6-6, 17-21

Dažymo informacija

Rekomenduojamas plėvelės storis:
Šlapios plėvelės storis: nuo 81,2 iki 101,6(mikronai )
Sausos plėvelės storis: nuo 22,8 iki 27,9 (mikronai)

Dažymo įranga:
Rekomenduojame dažyti aukštos kokybės teptuku, voleliu, dažymo padeliu ar purškimo įrankiu

Beoris purkštuvas: Įrankis išėjime palaikantis pastovų 2000 psi slėgį, be bangos, kai purškiama per 0,015“ - 0,021“ išėjimo galvutę.

Teptukas: rekomenduojamas poliestero / nailono teptukas.

Įpakavimas:1 galonas (3,78l)
5 galonai (18,9l)
Ne visi produktai galimi įvairiose pakuotėse


 
www.valkor.ltUAB VALKOR ENTERPRISES - stipriausi LietuvojeUAB "Valkor Enterprises", Fabijoniškių g. 4a,
(įvažiavimas iš Ukmergės g.), Vilnius, Lietuva
tel. +370 5 2774827
el. paštas:info@valkor.lt