Apie mus

Paslaugos

Siūlome darbą

Kur pirkti
www.valkor.ru
Titulinis Produktai Kvadratūros skaičiuoklė Problemų sprendėjas Projektų galerija
 

Eksterjero dažai: 100% akrilo lateksas

Šie aukščiausios kokybės 100% akriliniai dažai yra sukurti patenkinti komercinės rinkos ir gyventojų reikalavimus. SUN-PROOF® matiniai akriliniai dažai išoriniams paviršiams dėl 100% akrilinės sudėties yra ypač ilgaamžiai ir atsparūs. Dažų plėvelė atspari pelėsiui. Puikus sukibimas su blizgiais ir kreidiniais paviršiais. Efektyvus dažymas esant 2ºС temperatūrai. Rekomenduojame naudoti tinkamai paruoštiems išoriniams medžio, aliuminio paviršiams, vinilo apdailai, gruntuotam metalui, išsistovėjusiam mūrui bei tinkui.

Dažų privalumai

Puikus sukibimas
Atsparumas šarmams
Puikiai impregnuoja
Blokuoja daugumą dėmių
Valymas muilu ir vandeniu
Puikus paviršiaus sutvirtinimas
Lengvai dažomi
Greitas džiūvimas

 
Produkto duomenys

Blizgesys: matiniai: 0-5 (60º ir 85 º blizgumo matuokliu)
VOC : 94 g/l
SDS: nuo 28 iki 33 μm
Dengia: 37-46 m2/3,78l.
Pastaba: Neįskaitant medžiagos praradimų priklausomai nuo dengimo būdo, paviršiaus poringumo ar maišymo
Kietųjų dalelių kiekis pagal tūrį: 38% ± 2%
Kietųjų dalelių kiekis pagal svorį: 52% ± 2%
Klampumas: nuo 85 iki 95 KU
Svoris (galono): 5 kg ± 91g
Valymas: muilas ir vanduo
Duomenys paskaičiuoti pagal produktą 72-110.
Džiūvimo laikas: Galima liesti: 30 min
Nelimpa: 1 val.
Galima perdažyti: 4 val.minimum
Pilna polimerizacija: 30 dienų
(džiūvimo laikas esant 25ºСtemperatūrai, kai santykinis oro drėgnumas 50%).
Pliūpsnio taškas: virš 93ºС

Dažų naudojimo instrukcija

Prieš naudojimą gerai išmaišyti ir retkarčiais pamaišyti dažant rankiniu būdu. Jei bus naudojama daugiau nei viena skardinė tos pačios spalvos dažų, rekomenduojama išmaišyti jas kartu. Prieš naudojant perskaityti informaciją etiketėse ir MSD (medžiagos saugumo duomenis), kuriuos galite rasti mūsų tinklapyje ar susisiekus su UAB „Valkor Enterprises“ darbuotojais.

Leistina temperatūra dažymo metu:

Produkto 2-38ºС
Aplinkos 2-38 ºС
Paviršiaus 2-38 ºС

Bendras paviršiaus paruošimas dažymui

Dažomas paviršius privalo būti švarus, nepadengtas purvu, pelėsiu, trupančiais dažais, riebalais, rūdimis ar kitais paviršiaus nešvarumais. Užtaisykite vinių paliktas skyles, plyšius ir atviras siūles. Blizgius, šiurkščius ir taisytus paviršius apdirbti abrazyvu. Šviežias medis, metalas, poringi, akyti paviršiai turi būti nugruntuoti tinkamu gruntu. Nuo išorės paviršių trukdančius pelėsius pašalinti naudojant MILDEW CHECK Multi-Purpose ploviklį 18-1 (PITSBURGH® Paints). Pieš naudojimą būtinai perskaitykite etiketėje esančias instrukcijas bei perspėjimus ir jų laikykitės.

NAUJAS MEDIS: naujas medis turėtų būti lygiai nušveistas ir švariai nuvalytas. Visos šakelės, gumbai, sakingos vietos prieš dažant turėtų būti impregnuotos. Visas varžtų ir vinių galvutes reiktų įleisti, paviršių lygiai užglaistyti, tada nugruntuoti.

DAŽYTAS MEDIS: visos kreidinės, kalkinės dangos turi būti pašalintos, o paviršius kruopščiai nuplautas. Atšokusius, besilupančius, byrančius dažus nuskusti arba pašalinti mechaniniu būdu. Nepadengtus medinius paviršius nugruntuoti.

BETONINIAI, ŠLAKO BLOKAI, VERTIKALUS MŪRAS: šviežias betonas prieš gruntavimą turėtų stengti mažiausiai 30 dienų, o dar geriau 90 dienų. Blokelius užpildyti reikiamu tirštu gruntu. Paviršiai, padengti vandeniu skiedžiamais cemento pagrindo dažais, reikalauja ypatingo paruošimo. Siekiant geriausių rezultatų tokios dangos turėtų būti pilnai pašalintos. Jei paaiškėja, kad tokios dangos laikosi ypač tvirtai, prieš galutinį dažymą jas reiktų izoliuoti naudojant mūro impregnatą. Vienas iš būdų patikrinti dangos prikibimui yra užklijuoti lipnią juostelę. Jeigu ji atsiklijuoja lengvai, o prie jos yra prilipusių dalelių, visas kreidines ar trupančias medžiagas prieš perdažymą reikia pašalinti.

METALAS: visos rūdys ir kiti paviršiaus teršalai turi būti pašalinti nuo juodojo metalo, aliuminio, vario, žalvario ir galvanizuoto plieno. Švariai nuvalykite nuo paviršiaus bet kokias dulkes.

GALVANIZUOTAS PLIENAS: reiktų būti atsargiems dažant galvanizuoto metalo paviršius, nes juos gaminant galėjo būti naudotas stabilizatorius, kuris naudojamas norint apsisaugoti nuo baltųjų rūdžių atsiradimo sandėliavimo ir transportavimo metu. Tokie stabilizatoriai turi būti pašalinti abrazyvu, smėliasraute ar cheminėmis medžiagomis.

Spalvinimas ir pagrindinė informacija

Su Pittsburgh® Paints pigmentais išgausite šimtus spalvų. Yra ir paruoštų spalvų. Spalvinimo instrukcijas rasite THE VOICE OF COLLOR® elektroniniame CD ir formulyne.
78-p.blizgantys; 76-p.matiniai. 72-matiniai

Rekomenduojamas naudojimas

Plytos, Tinkas, Cetris,
Betonas, Medis, Mineritas
Gipso kartonas, Glaistyti paviršiai

Panaudojimo apribojimai

Dažyti, kai oro ir paviršiaus temperatūra yra virš 2ºС ir nenukris žemiau 2ºС dar 24 val. Venkite dažyti vakare, kai tikimasi rasos ar drėgmės kondensacijos, bei kai laukiama kritulių. Saugoti nuo užšalimo. Nerekomenduojame naudoti laiptų, grindų dažymui. Dėl galimo plėvelės susiraukšlėjimo esant aukštesnei temperatūrai, nedažykite vinilo apdailos tamsesne nei originalia spalva.

Rekomenduojami gruntai

Aliuminis6-204, 90-712
Betoniniai mūro vienetai, mūras (tirštas gruntas) 6-7, 6-12
Betonas, mūras (gruntai, impregnatai)6-603, 6-808
Juodasis metalas6-208, 6-212,
90-712
Galvanizuotas plienas6-209, 90-712
Cementinės plokštės17-21
Fanera77-102,72-1
Medis72-1, 77-109,
1-70, 17-21

Dažymo informacija

Rekomenduojama dengimo norma:
Šlapios plėvelės storis: nuo 81,3 iki 102,0 (mikronai)
Sausos plėvelės storis: nuo 28,0 iki 33,0 (mikronai)

Dažymo įranga: dažykite aukštos kokybės teptuku, voleliu, dažymo padeliu ar purškimo įrankiu. Rekomenduojama dažyti 2 sluoksniais;

Beoris purkštuvas: Įrankis išėjime palaikantis pastovų 2000 psi slėgį, be bangos, kai purškiama per 0,015“ - 0,021“ išėjimo galvutę;

Volelis: 3/16“-3/8“ plauko volelis;

Teptukas: poliestero / nailono teptukas;

Skiedimas: skiesti nereikia, jei būtina – iki 118ml vandens į 1 galoną (3,78l) produkto;

Įpakavimas: galonas (3,78l)
5 galonai (18,9l)
kvorta (946 ml)
Ne visi produktai galimi įvairiose pakuotėse.
Ne visi produktai galimi įvairiose pakuotėse


 
www.valkor.ltUAB VALKOR ENTERPRISES - stipriausi LietuvojeUAB "Valkor Enterprises", Fabijoniškių g. 4a,
(įvažiavimas iš Ukmergės g.), Vilnius, Lietuva
tel. +370 5 2774827
el. paštas:info@valkor.lt